zpět na nabídku

Technik zákaznické podpory IT

Referenční číslo: 07/9/MARam

Pracoviště: Ostrava

Náplň:

Společnost, zabývající se již 25 let dodávkami a službami v oblasti průmyslové automatizace, hledá do týmu technických pracovníků pro oblast instalačních , školících služeb a zákaznické podpory průmyslových řídicích systémů jazykově vybaveného kolegu.

Požadujeme:

- VŠ ( i pro absolventy) nebo SŠ se zaměřením: programování, kybernetika, automatizace, elektrotechnika, případně jiná technická škola s oborem automatizace, měření a regulace.
- Technické myšlení, vyšší, než základní úroveň orientace v IT technice (instalace a nastavování softwareového prostředí a aplikačních programů PC a PLC automatů), lépe pak i orientace v programování PLC automatů.
- Aktivní znalost AJ pro komunikaci po telefonu se schopnosti porozumět požadavkům a problémům obsluhy řízení strojního zařízení. Znalost dalších jazyků, především ruštiny, přiměřeně zvýší cenu uchazeče v podobě platového ohodnocení.
- Ochota cestovat a operativně vycestovat autem (ŘP "B" podmínkou), letadlem do zemí EU, Ruska, arabských zemí.

Nabízíme:

- Možnost slušného výdělku, skládajícího se ze základního platu, odměn za pohotovost na telefonu a nezanedbatelného příjmu v podobě cestovních náhrad
- Profesní a osobní růst
- Přátelský kolektiv v neformálně vedené firmě
- Pár běžných drobností k tomu


Kontaktní osoba

Mgr. Anna Wolfová
E-mail: awolfova@sppa.cz
GSM: +420 604 157 367

Informace - kontakt

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu awolfova@sppa.cz Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.


Zpracování osobních údajů

Berete na vědomí, že po zaslání Vašeho životopisu, může společnost SPPA group s.r.o. (IČO: 27833275) zpracovávat osobní údaje z Vašeho životopisu za účelem zprostředkování nabízené pracovní pozice.

Za výše uvedeným účelem může společnost SPPA group s.r.o. poskytnout Vaše osobní údaje v míře nezbytné pro zprostředkování zaměstnání také třetím stranám – zaměstnavateli poptávajícímu danou pracovní pozici.

Společnost SPPA group s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené ve Vašem životopise do doby obsazení dané pozice, nejdéle po dobu jednoho roku.

Přejete-li si, aby si společnost SPPA group s.r.o. uchovala Váš životopis i po obsazení pracovní pozice, o kterou jste projevil(a) zájem, za účelem oslovení v případě budoucího vzniku podobné pracovní pozice, připojte prosím do emailu se strukturovaným životopisem poznámku:

„Přeji si uchovat svůj životopis i po obsazení pracovní pozice.“

V takovém případě si ponecháme Váš životopis po dobu 2 let od jeho obdržení.

Přejete-li si, aby společnost SPPA group s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje i pro účely zprostředkování jiné pracovní pozice, která se v základu shoduje s pozicí, o kterou jste projevil(a) zájem, napište prosím do emailu se strukturovaným životopisem poznámku:

„Přeji si kontaktovat i v případě obdobné pracovní pozice.“

Kterýkoliv z výše uvedených souhlasů můžete kdykoliv odvolat emailem zaslaným na adresu awolfova@sppa.cz. Stejným způsobem můžete také požádat o prodloužení doby uchování Vašeho životopisu.