zpět na nabídku

Elektromontér

Referenční číslo: MAmartin06/2017/

Pracoviště: Ostrava

Náplň:

dílenské vystrojování a zapojování elektrických rozváděčů včetně drobných zámečnických prací,
elektromontážní a zámečnické práce na realizacích kabelových tras nízkého napětí a zapojování elektrického zařízení technologického zařízení staveb


Požadujeme:

vyučení v oboru elektro,
dovednost samostatné práce při zapojování elektrického zařízení podle projektové dokumentace a jeho zkoušení,
ŘP skupiny B,

Nabízíme:

práce v přátelském kolektivu menší společnosti do 25 zaměstnanců se zaměřením na komplexní dodávky v oblasti průmyslové
automatizace (hardware, software, elektro),
• funkční výsledek práce,
nekrácené stravné při zahraničních pracovních cestách,
příplatky při práci přesčas, o víkendech,
mobilní telefon, PC, stravenky,
stálé pracoviště v Ostravě-Martinově s MHD v bezprostřední blízkosti.


Kontaktní osoba

Mgr. Anna Wolfová
E-mail: awolfova@sppa.cz
GSM: +420 604 157 367

Informace - kontakt

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu awolfova@sppa.cz Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.


Zpracování osobních údajů

Berete na vědomí, že po zaslání Vašeho životopisu, může společnost SPPA group s.r.o. (IČO: 27833275) zpracovávat osobní údaje z Vašeho životopisu za účelem zprostředkování nabízené pracovní pozice.

Za výše uvedeným účelem může společnost SPPA group s.r.o. poskytnout Vaše osobní údaje v míře nezbytné pro zprostředkování zaměstnání také třetím stranám – zaměstnavateli poptávajícímu danou pracovní pozici.

Společnost SPPA group s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené ve Vašem životopise do doby obsazení dané pozice, nejdéle po dobu jednoho roku.

Přejete-li si, aby si společnost SPPA group s.r.o. uchovala Váš životopis i po obsazení pracovní pozice, o kterou jste projevil(a) zájem, za účelem oslovení v případě budoucího vzniku podobné pracovní pozice, připojte prosím do emailu se strukturovaným životopisem poznámku:

„Přeji si uchovat svůj životopis i po obsazení pracovní pozice.“

V takovém případě si ponecháme Váš životopis po dobu 2 let od jeho obdržení.

Přejete-li si, aby společnost SPPA group s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje i pro účely zprostředkování jiné pracovní pozice, která se v základu shoduje s pozicí, o kterou jste projevil(a) zájem, napište prosím do emailu se strukturovaným životopisem poznámku:

„Přeji si kontaktovat i v případě obdobné pracovní pozice.“

Kterýkoliv z výše uvedených souhlasů můžete kdykoliv odvolat emailem zaslaným na adresu awolfova@sppa.cz. Stejným způsobem můžete také požádat o prodloužení doby uchování Vašeho životopisu.